Aktualności

hairtalk extensions to metoda przedłużania włosów za pomocą lekkich pasm, ciesząca się zaufaniem profesjonalistów i Klientek na całym świecie. 6 zupełnie różnych rodzajów pasm i bogata paleta kolorów dają nieograniczone możliwości doboru idealnego rozwiązania dla każdego typu włosów. Elastyczna, niewidoczna taśma pozwala uzyskać absolutnie naturalny efekt zagęszczenia i przedłużenia fryzury.

​Przedłużanie​ czy też ​​zagęszczanie włosów​ nie musi trwać godzinami. ​​Aplikacja pasm hairtalk extensions ​trwa mniej niż godzinę. Do przedłużenia czy zagęszczenia włosów nie używa się wysokich temperatur czy szkodliwej chemii, a taśmy mocujące pokryte zostały hypoalergicznym klejem, co czyni hairtalk extensions najbezpieczniejszą metodą na rynku. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałaś się nad przedłużeniem i/lub zagęszczeniem włosów wypróbuj metodę ​​hairtalk extensions.

Od 3 lat pracujemy na nożyczkach 1ST EGGES, to specjalnie dobrany zestaw nozyczek fryzjerskich wykonanych ręcznie z wysokiej jakości stali co zapewnia strzyżenie na najwyższym poziomie. Linie cięć są niezwykle precyzyjne, dzięki czemu można tworzyć zarówno fryzury klasyczne jak i bardzo nowoczesne i ekstwawaganckie. Włosy ostrzyzone tymi nożyczkami układaja się rewelacyjnie przez minimum 2 miesiące, niwelują zupełnie problem z rozdwajającymi się końcówkami. Nasi klienci widzą różnicę.